Arel Yangın
01 / 01

Kontratlı Bakım

Sorunsuzluk ve maksimum verimlilik için : Kontratlı Bakım Hizmetimiz

Kontratlı Bakım.

Kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin aksamadan uzun yıllar çalışabilmesi için devreye alma sonrası periyodik olarak bakımlarının yapılması çok önemlidir. Sistemin sorunsuz ve verimli şekilde işlemesini sağlamak amacıyla sunduğumuz bakım ve servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bakım işlemleri sonrası yangın tesisatı ve kullanılan ekipmanlar hakkında ayrıntılı “BAKIM SONU DURUM RAPORU” hazırlanır.

Bakım sonrası tespit edilen sistem eksiklikleri, arızalar ve değiştirilmesi gereken zorunlu ekipman ve/veya sistem bilgileri bu rapor ile tarafınıza sunulur.

Başlıca bakım hizmetlerimiz:

Yangın Pompaları için pompa performans testleri yapılır.
Sprinkler sistemde yer alan vanaların aç-kapa testi ve gerekli kontrollerinin yapılması.
Sistemde yer alan bütün hidrantlar ve hidrant dolabında yer alan hortum/ekipmanların tek tek çalıştırılması
Yangın dolaplarının gerekli kontrollerinin yapılması, yangın dolaplarında yer alan hortum/ekipmanların tek tek çalıştırılıp kontrol edilmesi.
CO2 Gazlı söndürme sistemlerinde selenoid testlerinin yapılması
FM200 Gazlı söndürme sistemlerinde dedektörlerin test edilmedi ve selenoid testlerinin yapılması Köpüklü söndürme sistemlerinde algılama sistemi temizliği ve testlerinin yapılması.
Davlumbaz söndürme sistemi için gerekli testlerin yapılması.

Vizyon Misyon

MİSYONUMUZ

Müşteri merkezli yaklaşım anlayışını temel alarak ulusal ve uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun nitelikli hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Güncel bilgi ve teknolojileri, edinilen tecrübelerle harmanlayarak kaliteli hizmet anlayışını hep üst noktalara taşımaktır.

Tecrübe & Deneyim

2005 yılından beri kazanılmış deneyimler, birikimler ve uygulama tecrübeleri.