Arel Yangın
01 / 01

Hakkımızda

2005 yılından beri kazanılmış deneyimler, birikimler ve uygulama tecrübeleriyle

18 Yıllık Deneyim.

Arel Yangın, 2005 yılından beri kazanılmış deneyimler, birikimler ve uygulama tecrübeleriyle 2012 yılında kurulmuştur. Yangın sektöründe danışmanlık vermek amacıyla faaliyet geçen firmamız sektör ihtiyaçları ve müşteri talepleri doğrultusunda uygulama proje ve bakım hizmetleri ağırlıklı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana bir çok büyük endüstriyel tesise yangın alanında hizmet sağlayan firmamız her geçen gün edindiği tecrübeler ile büyük projelerde partner olmaya devam etmektedir.

Arel yangın firması olarak yangın söndürme ve algılama sistemleri konusunda hizmet alanlarımız kapsamında müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Hayatı önem taşıyan yangın gibi hassas bir konuda faaliyet gösterdiğimizin farkında olup kurmuş olduğumuz tüm sistemlerde bu hassasiyet ve önem doğrultusunda malzeme ve işçilik kalitesi ile uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Arel Yangın, Yangın sektöründe Mühendislik, Projelendirme, Saha İnceleme, Mevcut Proje Kontrolü, Kontratlı Bakım ,Montaj ve Devreye Alma ve Eğitim alanlarında hizmet vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında Arel Yangın imzası taşıyan bir çok proje hayata geçirilmiştir.

Uzman dinamik ve tecrübeli saha ekibimiz ve mühendislik ve tesisat konusunda uzman ofis ekibimizle projelerinize uygun sistem çözümleri sunuyoruz.

Sizlerde yangın tesisatınızda sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak ve Arel yangın kalitesinin farkını görmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyon Misyon

MİSYONUMUZ

Müşteri merkezli yaklaşım anlayışını temel alarak ulusal ve uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun nitelikli hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Güncel bilgi ve teknolojileri, edinilen tecrübelerle harmanlayarak kaliteli hizmet anlayışını hep üst noktalara taşımaktır.

Tecrübe & Deneyim

2005 yılından beri kazanılmış deneyimler, birikimler ve uygulama tecrübeleri.