Arel Yangın
01 / 01

Sektörler

Hizmet verdiğimiz başlıca sektörler

Sektörler.

Yangın, hayatın her alanında ciddi bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle ülkeler bu konuyla ilgili çeşitli mevzuatlar hazırlamışlardır. Mevzuatların hepsi ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Hepsinin ortak amacı yangın güvenliğini sağlamaktır. Yangın yönetmeliklerinin doğru yorumlanması ve bu doğrultuda projelerin hazırlanması sanıldığı kadar kolay değildir. Her projenin hazırlanması ciddi bir birikim, tecrübe, uygulama ve uzmanlık gerektirmektedir.

Hedefimiz, yangın korunum sistemleri konusunda, mühendislik çalışmalarının yerel yönetmelik ve uluslararası standartlar kapsamında geliştirilmesidir.

Hizmet verdiğimiz başlıca sektörler arasında Endüstriyel Tesisler, Depolama Alanları, Oteller, Yüksek Binalar, Konutlar, Ofisler, Eğitim Kurumları, Sağlık Kuruluşları, Alışveriş Merkezleri, Havalimanları, Arşivler ve Data Merkezleri, Enerji Santralleri ve Akaryakıt Tesisleri bulunmaktadır.

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Sektörler :

Vizyon Misyon

MİSYONUMUZ

Müşteri merkezli yaklaşım anlayışını temel alarak ulusal ve uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun nitelikli hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Güncel bilgi ve teknolojileri, edinilen tecrübelerle harmanlayarak kaliteli hizmet anlayışını hep üst noktalara taşımaktır.

Tecrübe & Deneyim

2005 yılından beri kazanılmış deneyimler, birikimler ve uygulama tecrübeleri.