Arel Yangın
01 / 01

Cam Duman Bariyeri

Cam Duman Bariyer Sistemi : Sıfır Bakım, Maksimum Ömür !

Cam Duman Bariyer Sistemi

Sabit Duman Perdelerine, bazı durumlarda Otomatik duman Perdelerine alternatif hale gelen Cam Duman Bariyeri dumandan koruma stratejisinin bir parçası haline gelmiştir.

Alışveriş merkezleri, Atrium alanları, müzeler ve ulaşım merkezleri gibi büyük kamusal alanlarda Cam Duman Bariyeri duman havuzu oluşturmaktadır.

Cam Duman Bariyeri, yangın başladığında oluşan panikte, dumanı insanlardan uzak tutar. İnsanların binadan güvenli bir şekilde çıkmasına izin verecek kadar uzun süre toksik dumanları tutabilir ve bu da duman soluma, yaralanma ve ölüm riskini en aza indirir.

Büyük binalarda dumandan koruma sistemleri düşünüldüğünde, sistemlerin optimum seviyede çalışmasını sağlamak için gereken bakımları göz önüne almak önemlidir. Otomatik Duman perdelerinden farklı olarak, Cam Duman Bariyeri sıfır bakım gerektirir ve maksimum ömrü yoktur.

Estetik olarak tasarlanan Cam Duman Bariyeri yerden dikey olarak asılır, dumanı kanalize eder ve yarım saat kadar düşük seviyede dumansız kaçış koşullarının açık olmasını sağlar.

Kullanım Alanları

Alışveriş Merkezleri
Havaalanları
Oteller
İş Merkezleri
Kamu Binaları
Yüksek Katlı Binalar parçası haline gelmiştir.

Vizyon Misyon

MİSYONUMUZ

Müşteri merkezli yaklaşım anlayışını temel alarak ulusal ve uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun nitelikli hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Güncel bilgi ve teknolojileri, edinilen tecrübelerle harmanlayarak kaliteli hizmet anlayışını hep üst noktalara taşımaktır.

Tecrübe & Deneyim

2005 yılından beri kazanılmış deneyimler, birikimler ve uygulama tecrübeleri.